Nic tak nie łączy jak warsztaty kulinarne! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Warsztaty kulinarne

Gotowanie to muzyka XXI wieku. Warsztaty kulinarne są trendy, dają radość i są… praktyczne. Wspólne kucharzenie zbliża ludzi, a  smakowanie tego co wspólnie ugotowali daje jeszcze większą przyjemność. Warsztaty kulinarne w formie team building prowadzą uznani szefowie kuchni, doświadczeni w prowadzeniu takich eventów.

Warsztaty kulinarne projektujemy w duchu edutainmentowym, odpowiadając na pytania:

  • jaka forma będzie dla uczestników atrakcyjna (entertainment) – czy będzie to pokaz, czy wspólne gotowanie, czy team building kulinarny?
  • czy jest potrzeba, aby doświadczenie i emocje, które będą efektem projektu, zostały omówione pod kątem celów rozwojowych (education)? – najczęstsze obszary to współodpowiedzialność, współpraca, komunikacja, otwartość na zmianę.


Warsztaty kulinarne realizujemy w mniejszych oraz większych grupach (nawet 120 osób). Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, które spełni wymagania nawet najwytworniejszych smakoszy. Począwszy od wyposażenia, poprzez świeże i zdrowe produkty, na klimatycznym miejscu skończywszy.

Poznaj prowadzących nasze warsztaty kulinarne:

 

Sebastian Olma

Sebastian Olma

Zwycięzca II edycji programu „Top Chef”. Jeden z najzdolniejszych szefów kuchni w Warszawie. Doświadczenie zdobywał u takich autorytetów kulinarnych jak Tom Aikens i Gordon Ramsay. Prowadzona przez niego Cafe Zielony Niedźwiedź zdobyła tytuł Knajpa roku 2015 wg „Gazety Wyborczej”. Dziś jest szefem kuchni w modnej restauracji Sketch w Teatrze Wielkim.Uczestnicy eventów firmowych cenią jego energię, charyzmę oraz flow w prowadzeniu tego typu spotkań.
Kamila Skóra

Kamila Skóra

Blogerka kulinarna, pasjonatka zdrowego gotowania i pieczenia. Jest twórcą bloga cukierniczego, gdzie publikuje autorskie przepisy na lekkie, bezcukrowe i niskotłuszczowe słodkości dla alergików, osób z nietolerancjami pokarmowymi, oraz wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie i sylwetkę bez potrzeby eliminowania z diety słodyczy. Absolwentka Akademii Kurta Schoelera i Krakowskiej Szkoły Restauratorów. Prowadzi we współpracy z warszawskimi restauracjami i kawiarniami interaktywne warsztaty kulinarne live cooking ze wspomnianej tematyki, a także kuchni tajskiej, japońskiej, śródziemnomorskiej, hinduskiej.

Samar Khanafer

Samar Khanafer

Ekspert od kuchni arabskich w Polsce, autorka książki „Hummus, za'atar i granaty”. Uczestniczka III edycji programu „MasterChef”, której umiejętności kulinarne docenili m.in. Gordon Ramsay i Michel Roux Sr. Gotuje na antenie „Dzień Dobry TVN”, prowadzi autorską audycję w JemRadio.pl, publikuje dla „Magazynu Kuchnia” i innych, pisze okołokulinarne felietony w NaTemat.pl i MamaDu.pl. Prowadzi warsztaty kulinarne z kuchni libańskiej w całej Polsce.
Paweł Kibart

Paweł Kibart

Szef kuchni autorskiej restauracji Zest by Kibart na warszawskiej Ochocie. Doświadczenie zdobywał m.in. w hotelu Bristol oraz restauracji Blue Cactus. Juror konkursów gastronomicznych. Specjalizuje się w kuchni polskiej nowoczesnej – łączy tradycję z najnowszą techniką. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń firmowych – pokazów i warsztatów kulinarnych, również w duecie z Sebastianem Olmą.

Warsztaty kulinarne - nasze propozycje:

Team building kulinarny
Team building kulinarny
Grywalizujemy gotowanie! Uczestnicy poznają techniki gotowania i łączenia smaków - wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania. Opcjonalnie powiążemy gotowanie z rozwojem kompetencji – czyli w nurcie edutainment. Team building kulinarny najwyższej próby!
Pokaz kulinarny
Pokaz kulinarny
Utytułowani szefowie kuchni, pasja, widowiskowe dania. Barwne opowieści, stand-up show, energia i charyzma prowadzącego. Całość daje kulinarny pokaz, który może stać się zwieńczeniem spotkania firmowego bądź samodzielnym wydarzeniem. Zapraszamy na team building kulinarny.
Warsztat kulinarny
Warsztat kulinarny
Profesjonalny szef kuchni o przestrzeń gastronomiczno-eventowa, przepisy dopasowane do potencjału i umiejętności uczestników staną się fundamentem dla warsztatu kulinarnego. W rezultacie pracy zespołu powstanie obiad dla wszystkich uczestników – często finezyjny i wielodaniowy.
Firmowe świętowanie okazji
Firmowe świętowanie okazji
Firmowa wigilia, wielkanocne spotkanie, świętowanie sukcesu bądź spotkanie menedżerskie. Każda z tych okazji może zyskać poprzez odpowiednią oprawę kulinarną. Dobieramy do okazji rodzaj kuchni, format spotkania  (pokaz, warsztat, degustacja) chefa kuchni oraz studio kulinarne.
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Zobacz w dziale:

Team building - Szkolenia outdoor

Uwalniamy dobre emocje – od środka na zewnątrz

Szkolenia outdoor - uwalniamy dobre emocje od środka na zewnątrz. Poznaj nasze szkolenia outdoor - na słońce i na deszcz!
Warsztaty kulinarne

Nic tak nie łączy jak warsztaty kulinarne! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Gotowanie to muzyka XXI wieku. Warsztaty kulinarne są trendy, dają radość i są… praktyczne. Wspólne kucharzenie zbliża ludzi, a  smakowanie tego co wspólnie ugotowali daje jeszcze większą przyjemność. Warsztaty kulinarne w formie team building prowadzą uznani szefowie kuchni, doświadczeni w prowadzeniu takich eventów.
Mini team building
Mini team building, czyli formaty, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia.
Mini team building, czyli format, które mogą inspirować i zmieniać duże i ważne wydarzenia. Poznaj: Przepis na integrację, Mosty, Polski Program Kosmiczny!
Atrakcje wieczorne
Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne
Atrakcje wieczorne, wieczorna integracja jest równie ważna jak ta w ciągu dnia. Atrakcje wieczorne poznaj nasze propozycje: próba ognia, czas prohibicji, magia bębnów, quiz firmowy, wiele innych.
Warsztaty DIY (Do It Yourself)

Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również warsztaty dedykowane uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).
Skomponuj własny projekt
Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór
Eventy tematyczne dla firm i wydarzenia team buildingowe typu indoor i outdoor dedykowane są grupom od 30 do 300 osób. Szczegółowy przebieg każdego projektu oraz ramy czasowe dostosowujemy każdorazowo do Państwa oczekiwań. Pomysły gier na stworzenie spersonalizowanych scenariuszy team buildingów integracyjnych i rozwojowych

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.