Jesteśmy zaangażowani. Wyznajemy zasadę „rób to z pasją, albo wcale”.

Ludzie

Jesteśmy zespołem, który kieruje się pasją w zakresie projektowania, opracowywania i tworzenia rozwiązań w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych. Opracowaliśmy nowoczesne i skuteczne rozwiązania szkoleniowe, które wywierają ogromny wpływ na ludzi i zespoły, z którymi pracujemy.
 
W Gammie ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby angażować naszą wiedzę i umiejętności w know-how Klienta. Kładziemy nacisk na budowanie długofalowego strategicznego partnerstwa z naszymi Klientami. Naszym celem jest przekraczać ich oczekiwania. Słuchamy naszych Klientów, zadajemy pytania i dogłębnie analizujemy ich potrzeby. Praca, którą wykonujemy, otwiera nam drzwi do działań, które mają wpływ na jednostkę, na firmę, a w dalszej perspektywie na całe społeczeństwo. Nasz zespół bierze odpowiedzialność za jakość naszych działań w organizacji Klienta. Nasi trenerzy, konsultanci i coachowie są starannie wybierani, szkoleni i zarządzani.
 
Współpracujemy z naszymi klientami, aby stworzyć rozwój dostosowany do potrzeb konkretnej firmy, oparty na strategii biznesowej, kluczowych czynnikach biznesowych, aktualnych wyzwaniach przywódczych i wartościach firmy. Dzięki naszym projektom skoncentrowanym na rozwoju w obszarze prawdziwych problemów, uczestnicy nie walczą o słupki na wykresach danychS pomiędzy "treningiem" a ich prawdziwym życiem z powrotem w pracy.

Zobacz w dziale:

Łączy nas orientacja na rezultaty i kultura współodpowiedzialności

Jesteśmy zespołem, który łączy pasja, szybkość działania oraz dążenie do  osiągania realnych rezultatów w codziennej pracy. Niezależnie od działu i roli, jaką każdy pełni w Gammie, najważniejsze są dla nas dwa elementy: współpraca i efektywność.
Zespół trenerski to nasza duma!
Dział Realizacji Szkoleń zespół, na który składają się indywidualności o różnorodnym doświadczeniu biznesowym (w tym menedżerskim i sprzedażowym), wykształceniu i specjalizacji.
Miło Cię widzieć ☺
Nasza przestrzeń: 600 m2 na Starym Żoliborzu w domu z (podobno) pięknym ogrodem Nasze wartości: orientacja na rezultaty, współodpowiedzialność, pełne wykorzystanie talentów Nasza atmosfera: rodzinna, dzielimy się dobrymi praktykami, ale uczymy się wzajemnie na porażkach Nasze liczby: 50 osób w biurze, 50 trenerów ściśle współpracujących, ponad 130 trenerów tzw. wąskich specjalizacji...

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.